Чи солодке життя в ОКЕАНУ ЕЛЬЗИ?

Цей гурт представляти не потрібно. Він уже багато років є взірцем сучасної української музики. Однак кожна робота має свої особливості. Не виняток і сьомий за рахунком альбом “Океану Ельзи” “Dolce Vita” (“Солодке життя”). Про нову платівку розпитали у соліста гурту Святослава Вакарчука.

– Чому альбом має саме таку назву?

Святослав: – Назву платівки дала пісня “Dolce Vita”. У ній ідеться про справжні та несправжні, штучно вигадані цінності. По суті, це наша точка зору на те, в чому істина солодкого життя і чим її можна замінити.

Ми випустили цей альбом у непростий час. Не все у житті пояснюється словами, тому шукати якогось додаткового підтексту не потрібно. Дуже радий, що за три роки ми змогли випустити нову роботу. Якби можна було помістити на диск більше пісень, то ми б неодмінно це зробили. У нас назбиралося дуже багато різного нового матеріалу.

– А як ви охарактеризуєте поняття “Dolce Vita”? Що для вас є солодке життя?

Святослав: – Кожен сам обирає своє визначення: хтось шукає це в собі, у своїх стосунках з друзями, у своєму оточенні, а хтось – у зовнішньому, по-казовому, шаблонному. Коли я писав пісні до нового альбому, мені інколи здавалося, що картинки, які виникають у моїй голові, прийшли з фільмів Федеріко Фелліні. Хочу звернути увагу, що у тексті заголовної пісні багато складних образів, навіяних його творчістю.

– Чому надихнула саме творчість Фелліні?

Розмовляв Михайло ПРУДНИК