Результати конкурсу “Хто для мене Іван Мазепа?”

Після довгої та напруженої роботи комісії, нарешті було визначено списки переможців конкурсу творів «Хто для мене Іван Мазепа?», підписані відповідні протоколи, і ми з радістю, повідомляємо Вам остаточні результати.

Урочисте оголошення результатів та нагородження переможців відбудеться 7 березня 2009р о 12.00 год в приміщенні книгарні «Є» Адреса книгарні : м.Київ станція метро «Золоті ворота» вул.Лисенка буд.3.

Усіх Суперпризерів та Призерів конкурсу організатори конкурсу, громадський рух “Не будь байдужим!”, запрошують на урочисте оголошення результатів та нагородження переможців, для особистого вручення їм призів. Організатори також беруть на себе зобов’язання відшкодувати вартість проїзду Призерів та Суперпризерів конкурсу.

Для обговорення деталей приїзду призерів та/або отримання призів ми просимо звертатись за телефонами:

8(044) 238-07-98 , 8(067) 61-31-004-Олег ,
8 (097) 963-12-29 Євгенія.

Отже Суперпризерами конкурсу “Хто для мене Мазепа?” було визначено таких учасників:

Прізвище Ім’я Область/район Населений пункт
Засименко Юлія Миколаївська Миколаїв
Дольна Надія Миколаївська с. Степове
Селюх Світлана АР Крим Сімферополь
Саранчук В’ячеслав Одеська/
Овідіопольський
с.Прилиманське
Чиж Валентина Чернігівська с. Количівка
Цибах Христина Рівненська Рівне
Гвоздецький Андрій Кіровоградська м. Олександрія
Кудлович Надія Дніпропетровська м.Синельникове
Пащенко Вероніка Кіровоградська Кіровоград
Рухайло Владислав Чернігівська/
Прилуцький
с. Линовицьке

Під час урочистого оголошення результатів та нагородження переможців вони отримають:

- Медаль суперпризера.
- Призовий купон на 1000 гивень для закупівлі книг та іншої продукції в книгарні «Є».
Одразу після урочистого оголошення результатів та вручення, купон може бути обмінений на бажану літературу в стінах книгарні «Є» вартістю до 1000 грн.

- футболку «Мазепа супергерой».

 

Списки призерів конкурсу (яким буде вручено дипломи призерів конкурсу, цінні аудіолітературні набори, футболки “Мазепа – супергерой”), перелік фіналістів конкурсу (яких буде нагороджено дипломами фіналістів та футболками “Мазепа – супергерой”), а також списки місцевих фіналістів конкурсу (яким буде вручено дипломи місцевих фіналістів конкурсу та футболки “Мазепа – супергерой”) можна переглянути на офіційному сайті громадського руху “Не будь байдужим!” – www.nbb.com.ua.

Урочисте оголошення результатів та нагородження переможців відбудеться 7 березня 2009 р. о 12.00 год в приміщенні книгарні «Є» Адреса книгарні : м.Київ станція метро «Золоті ворота» вул.Лисенка буд.3.

Усіх Суперпризерів та Призерів конкурсу організатори (громадський рух “Не будь байдужим!”)запрошують на урочисте оголошення результатів та нагородження переможців, для особистого вручення їм призів. Організатори також беруть на себе зобов’язання відшкодувати вартість проїзду Призерів та Суперпризерів конкурсу.

Для обговорення деталей приїзду призерів та/або отримання призів звертайтесь за телефонами:

8(044) 238-07-98 , 8(067) 61-31-004-Олег,
8 (097) 963-12-29 Євгенія.

Або до координаторів конкурсу у містах України (контакти місцевих координаторів можна переглянути на офіційному сайті громадського руху “Не будь байдужим!” – www.nbb.com.ua)