Твій погляд: Нездійснена музика

.

Музика була для Аліни всім. Вона з власного бажання вирішила піти до музичної школи, але з певною осторогою – боялася бути найгіршою ученицею. Два роки вона вчилася гри на гітарі, а потім її перевели до ансамблю, де вона знайшла нових цікавих друзів, які так відрізнялися від її однокласників!

Це був інший світ – світ, у якому вона була щаслива. Якось учителі музичної школи запропонували своїм учням поїхати до музичного ліцею, що був в іншому місті, – послухати гру найталановитіших учнів області.

Аліна була така вражена побаченим і почутим, що ні про що інше не могла й думати. Вдома вона сказала батькам, що вступити до цього ліцею – її найбільша мрія. Коли Аліна розповіла про це своїй учительці, та дуже зраділа й пообіцяла, що підготує її – адже до ліцею не так і легко вступити. Та батьки Алінині були непохитні – вони не прагнули, щоб їхня дочка стала музикантом. У школі вона йшла на золоту медаль, і батькам не хотілося, щоб вона помилилась у виборі професії. Алінине бажання так і не здійснилося. Їй не потрібна була медаль. Єдине, чого вона прагнула, – це музика, дивовижна й чарівна, яка линула б із під її пальців. Та батьки вбили її мрію.

Її серце розривається, ніхто не впізнав би тепер у ній веселої життєрадісної дівчини, якою вона колись була. Та все ж у її душі ледь жевріє маленький вогник надії. Вона мріє стати музикантом…

Майя ГАБРУК,

м. Щорськ, Дніпропетровщина