З чого тішаться зірки?

“СКРЯБІН”

Уже кілька років Кузьма Скрябін розказує про свою мрію: записати альбом у дусі своєї ранньої творчості. І нарешті перейшов до діла. В Кузьми нині достатньо необхідних емоцій, щоб втілити задумане.

А допомогли наважитися на такий крок кумири молодості.
“Я наїздився на концерти своїх ідолів з 80-х років. Назбирав їх “у кулачок щасливої руки” і дозволив собі за один рік побачити і Human League, і Говарда Джонса, і групу ABC, і China Crisis… І от після таких концертів, найкрутіший з яких був у групи OMD, я остаточно переконався, що треба повернутися до тієї музики, яку я люблю найбільше”, – тішиться Кузьма.

Нині музикант занурений у роботу, аби навесні презентувати свої творіння. Вже навіть вигадав назву для альбому: “Історії Двох”. Перша пісня “Говорили і курили” з нової платівки вже крутиться в радіоефірах. Щоправда, Кузьма працює у студії над піснями здебільшого сам, не залучаючи інших музикантів групи.

“Цей альбом буде витриманий в такому старому звуці і, можливо, навіть без активної допомоги хлопців зі “Скрябіна”, тому що від “чуваків”, які на два покоління молодші від мене, було б несправедливо вимагати, щоб вони композиційно брали участь у тому альбомі. Бо вони не знають канонів, вони не знають правил тієї музики. Грати вони на концертах будуть, але придумувати – я залишу цю приємність собі”, – пояснює Кузьма.

“ГІРЧИЦЯ”

Учасники електронно яяо проекту “Гірчиця” заспівали пісню “Love Again”. Композицію створили ще чотири роки тому, коли група готувалася видати диск “High Lights”. Але тоді вирішили, що трек концептуально не вписується, і його відклали до ліпших часів. Нарешті вони настали. Вокалістка Алла дуже тішиться, що нарешті цю річ можна буде почути не тільки на концертах, а й в ефірах. “Коли я писала текст, пережила дуже красиву любовну історію, і вона вилилася в отаку-от пісню. Тому ця композиція для мене одна з найважливіших. Рада, що ми, нарешті, її випускаємо. Я цього чекала чотири роки”, – ділиться враженнями Алла. Нині на пісню знімають кліп. “Ми зобов’язані зняти відео на цю пісню, тому що вона гарна”, – веде далі лідер гурту Олексій.

КЕТІ ПЕРРІ

Кеті Перрі просто замучила себе тренуваннями та дієтами, аби гарно виглядати під час свого турне, що стартувало в лютому. Втім, попри суворий нагляд її тренерів та менеджерів, співачці вдається махлювати.

“Дієта, на яку я нині підсіла, повне безглуздя. Інколи я себе радую. Щонеділі я махлюю. Поки ніхто не бачить, іду в ресторан швидкого приготування і їм такі смачні гамбургери, – тішиться зірка. – Щоправда, потім не розслабляюся – йду на уроки вокалу, тренування з танців, читаю електронну пошту”.

MAD HEADS XL

Кілька років тому лідер Mad Heads XL Вадим Красноокий вперше став на лижі. На гірськолижному курорті у Карпатах він спустився швидкісною трасою. Відтоді катання на лижах – один з улюблених видів відпочинку Вадима. Свої емоції музикант вирішив оформити у пісні.

“Я ці враження кілька років носив у собі – до того моменту, коли відчув, що зараз буде пісня. І оскільки там присутні слова “я на горі”, то я вирішив, що це буде такий своєрідний жарт – ніби продовження нашої пісні “А я на морі”, тільки її зимовий варіант”.

Уперше в історії групи звучить скрипка. Її партію виконав не хто-небудь, а знаменитий канадський скрипаль українського походження Василь Попадюк. Коли у студії записали кілька дублів і почали зводити звук, виявилося, що скрипка супроводжує практично всю пісню. “Такого у нас іще не було”, – тішиться Вадим Красноокий.

ШАКІРА

Колумбійська співачка Шакіра ввійшла до символічного “клубу мільярдерів” – найбільш популярних музикантів на інтернет-порталі YouTube. Кількість переглядів її кліпів перевищила мільярдну позначку. Найбільший внесок у скарбничку принесли відеороботи на пісні “Waka Waka”, “Hips Don’t Lie” і “She Wolf”. Офіційний гімн Чемпіонату світу з футболу 2010 року “Waka Waka” дивилися щонайменше 300 мільйонів разів. “Це просто неймовірна новина. Не можу передати словами, яка я щаслива. Навіть і не мріяла про таке!” – тішиться Шакіра.

Підготував Михайло ПРУДНИК